...vše o naší malé Liliance

Šťastný je třeba i ten, kdo se při západu slunka těší na zářící hvězdy...
Štěstí je pocit, kdy Tě netíží zlé myšlenky, nedohánějí tě špatné skutky, neřešíš chybnou minulost, ale užíváš si okamžiku, protože ti dává pocit, který tě uklidňuje. Co si pod tímto slovem představíte Vy?

zdenkaporizkova@seznam.cz

 

Nesplněná přání jsou krásná, protože trvají. Je-li přání splněno, hyne.

 

 

 

Anketa

Přemýšlíte o dárcovství kostní dřeně?

Kniha návštěv

Re: Po dlouhé době odmlky...

Iwuschka 20.02.2010
No hola, hola, ta Slávinka je spisovatelka, ona je to holka mooooc šikovná. Je nejenom super ségra, ale i skvělá kamarádka, která si vždy najde chviličku času, když mě něco trápí, no nebo když si potřebuju koupit tepláky na volejbal a jako matka 2 dětí řeším, jak to udělat, protože uličky v obchodech u "ťamanů" jsou příliž úzké a kočár se do nich nevejde, tak co teď s tím? Naštěstí je tu boschí Slávinka a hlídkuje u kočáru před obchodem a já si jdu svobodně nakoupit a nemusím po 2 minutách prchat, protože zrovna někdo začne řvát, se chce čůrat .... No, nevěřili byste, jaký je to pocit, strávit v obchodě 15 minut v tichu, klidu a míru :-) Díky Sláví.

HOlky, važte si toho, že se máte. Né každý se může pochlubit takovým vztahem. Cesta k němu asi nebyla uplně jednoduchá, ale teď to stojí za to :-) Mám vás ráda a posílám pusu. Iwuschka