...vše o naší malé Liliance

Šťastný je třeba i ten, kdo se při západu slunka těší na zářící hvězdy...
Štěstí je pocit, kdy Tě netíží zlé myšlenky, nedohánějí tě špatné skutky, neřešíš chybnou minulost, ale užíváš si okamžiku, protože ti dává pocit, který tě uklidňuje. Co si pod tímto slovem představíte Vy?

zdenkaporizkova@seznam.cz

 

Nesplněná přání jsou krásná, protože trvají. Je-li přání splněno, hyne.

 

 

 

Anketa

Přemýšlíte o dárcovství kostní dřeně?

Kniha návštěv

Po dlouhé době odmlky...

Slávka 19.02.2010
Přemýšlela jsem, co Vám sem napsat... Něco ze mě vypadlo :)

Kromě zdraví si lidé nejvíce přejí štěstí. Proto bych i já Ti chtěla popřát štěstí. Ne takové to obyčejné, ale to velké, skládající se z krásných okamžiků a šťastných pocitů.

Třeba když Ti po prstu leze beruška, nebo na čelo sedne unavený motýl.

Když potkáš milovaného člověka a v břiše tě začne šimrat tisíce motýlích křídel, když Ti při dotyku naskočí husí kůže a při pohledu do očí se na tváři rozlije úsměv.

Když tě zašimrá v nose vůně letní louky nebo čerstvě posekané trávy.

Když v letním dni sleduješ hru slunečních paprsků na vodní hladině, nebo když ti spadne na tvář první letošní sněhová vločka.

Když Lilianka křičí Tatínku máš pindíka a když Nikolka donese ze školy pětku, když se vylíhnou zebřičky a když rozkvete první strom na zahradě.

Proto Ti přeji, ať se ode dneška Tvé dny skládají jenom z takovýchhle krásných chvilek a pocitů, abys na konci každého dne usínal s pocitem štěstí. Já vím, není to velký dárek, nedá se chytit do dlaně, nedá se zvážit, nemůžeš se s ním pochlubit. Ale je jenom Tvůj, nikdo Ti ho nemůže vzít, nemůžeš ho ztratit ani nikde zapomenout.

Mám Vás všechny moc ráda, děkuju za každou společnou chvilinku. Jste náš poklad.

Kocouři z Brtnice